"Pažinimo stebuklas" kasmetinė stovykla vaikams ir jaunimui su regos negalia

Organizatoriai:
Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas
Klaipėdos regos ugdymo centras


Pagrindinis rėmėjas:
Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas
Rotary fondas


Rėmėjai:
Vilniaus Senamiesčio RK
Andrej Geraščenko
UAB
UAB "Baltic Transit Rail"
UAB
UAB
UAB "Revisma"
UAB "Orion Global Pet"
UAB "Genkonta"
RK Vienybė
Rotary E-Club Distrikt 1860
Barums Verk Roraty club
Pakruojo RK
Vilniaus Šv. Kristoforo RK
Jurbarko RK
Rūta ir Audrius Beliauskai
Skirmantas Januškas
Tauragės Rotary klubas
Christian Engebret Borgen
Artūras Karbauskas
Inga Česnakienė
Šiaulių Vykinto RK
Ragnar Sigurd Scheen
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga
Augma
Rotary klubas Concordia 1826
Garant Safety
Rotary klubas Klaipėda
Javinė
Lietuvos jūrų muziejus delfinariumas
Afalita Shipping
Regseda
The Art of Living
Hugaas Construction
BalticPallets
Smiltynės perkėla
Rotary klubas „Karalienė Luizė“
Klaipėdos Rotary klubas „Aditė“
LOTOS Geonafta
UAB “NEO GROUP”
Rangos Era
Artūras Valaitis
Arūnas Rupšlaukis
Maisto Bankas
Karinės jūrų pajėgos
Priešgaisriniai sprendimai
Jeronimas Milius
Kapitonas Romas Šležas
S. Jokužio leidykla-spaustuvė
SunKiss
Keliauk
DFDS Seaways
Klaipėdos oreivių klubas
Lietuvos karinės jūrų pajėgos
Vinetu kaimas
HBH
Antanas Preibys
Pajūrio regioninis parkas
„SOLNETA“, UAB
Režisierius Arvydas Barysas
Askoldas
PRINT IT
Stanislavas Stanickis-Stano
UAB „Minibank“
MB “Ingenium Balticum”
Kristina Lapytė
Gintaras Bendžius
Grupė „Man-go“
„Roshen“ konditerijos fabrikas
Dinozaurų parkas
J.Lenarto žirgynas
Antanas ir Daina Bosai
Klaipėdos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio batalionas
UAB „Vila Komoda“
Virginijus ir KO
Klaipėdos Rotary klubas „Maris“
Mažeikių Rotary klubas
Klaipėdos „Senamiesčio“ Rotaract klubas
Gjensidige
UAB Infroarma
UAB Stakmė
Kęstutis Plačenis
UAB Lavango group
UAB Rangova
UAB Litcargus
Geležinio Vilko RAC
UAB „Ruptela“
Eurobiuras
Konstantin Toregožin
Julija Viktorija Flis
Tinklelis
Verslas Ar Menas
Olesia Žuravliova
Kvapų namai
Picerija Bambola
Neringos savivaldybė
Neringos gimnazija
Žemaitijos Pienas
Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras
Lemora
UAB “Jojota”
Hörmann
UAB “Plantas”
UAB Paroc
Rimanto Ulevičiaus labdaros ir paramos fondas
Eurofortas
UAB Zeelandia
Stelmita
Kavinė „Senasis uostas“
Draugas-Draugui
Klaipėdos autobusų parkas
Klaipėdos autobusų parkas
Draugas-Draugui
Klaipėdos autobusų parkas
Klaipėdos autobusų parkas


Informaciniai rėmėjai:
Atvira Klaipėda
Dienraštis „Vakarų ekspresas“
Balticum TV
LRT
LRT radijo laida - Arčiau manęs
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių žurnalas „Mūsų žodis“
15min


Partneriai:
Draugas-Draugui
Klaipėdos autobusų parkas
Klaipėdos autobusų parkas
Draugas-Draugui
Klaipėdos autobusų parkas
Klaipėdos autobusų parkas
Test
Klaipėdos dramos teatras
Ibis Styles Klaipeda Aurora
Monika Pundziūtė (MONIQUE)
Tarptautinis Klaipedos Rotaract klubas
Šviesos Jūra
Lietuvos draudimas
Lietuvos draudimas
UAB Zeelandia
UAB Švyturys-Utenos alus
Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas


Savanoriai:
Loreta Aukštuolienė, RUC meninio ugdymo mokytoja
Laima Glaveckienė, RUC direktorė
Regina Bytautienė, RUC socialinio ugdymo skyriaus vedėja
Virginija Paplauskienė, RUC b.p. slaugytoja
Juratė Šatkutė, RUC meninio ugdymo mokytoja metodininkė (dailė)
Roma Jokubaitienė, RUC tiflopedagogė
Rita Razmienė, keramikos mokytoja
Laima Bukauskaitė, RUC tiflopedagogė metodininkė
Ieva Alvinskaitė, RUC judesio korekcijos pedagogė metodininkė
Bronė Venienė, RUC tiflopedagogė
Danutė Marcelė Balčiūnienė, tiflopedagogė
Ina Mažeikienė, RUC tiflopedagogė
Jurgita Vainauskienė, psichologė
Zita Jakienė, RUC kūno kultūros mokytoja
Loreta Šeputienė, kineziterapeutė
Viktorija Paimbrekytė, neformaliojo ugdymo pedagogė
Deimantė Gudauskaitė, Baltijos gimnazijos mokinė
Eglė Mažeikaitė, KU studentė
Ieva Mažeikaitė KU sveikatos fakulteto studentė
Regina Viršilienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus vedėja
Birutė Bartkienė, RUC tiflopedagogė
Jolita Skirpstaitienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus vedėja, II vadybos kategorija




Organizatoriai:
Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas
Klaipėdos regos ugdymo centras


Pagrindinis rėmėjas:
Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas
Rotary fondas


Rėmėjai:
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga