„Pažinimo stebuklas“ – kasmetinė stovykla vaikams ir jaunimui su regos negalia

Uždaviniai ir tikslai

Projekto tikslai:

  1. plėtoti 6-18 metų amžiaus vaikų su regos negalia neformaliojo ugdymo galimybes;
  2. tenkinti pažinimo ir saviraiškos poreikius;
  3. sudaryti sąlygas įgyti naujos patirties ir didinti jaunų žmonių užimtumą;
  4. skatinti vaikus su regos negalia būti aktyviais ir lygiaverčiais visuomenės nariais;
  5. motyvuoti likimo nuskriaustus vaikus neužsisklęsti savyje, tuo mažinant grėsmę savižudybei;
  6. ugdyti vaikų tarptautinį bendravimą, motyvuoti užsienio kalbos mokymąsi.

 

Projekto uždaviniai:

    1. lavinti mobilumo ir orientacijos bei savitarnos ir savarankiškumo įgūdžius;
    2. teikti tiflologinę ir konsultacinę psichologinę pagalbą sutrikusios regos vaikų tėvams (globėjams);
    3. suburti savitarpio pagalbos grupes tėvams, auginantiems aklą ar silpnaregį bei kompleksinę negalią turintį vaiką;
    4. organizuoti išvykas, ekskursijas, kūrybines dirbtuves, vakarones.







Organizatoriai:
Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas
Klaipėdos regos ugdymo centras


Pagrindinis rėmėjas:
Rotary fondas
Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas 2


Rėmėjai:
Geležinio Vilko RAC
UAB “NEO GROUP”
UAB Litcargus
Rangos Era
Afalita Shipping
UAB Lavango group
UAB Infroarma
UAB Rangova
UAB Stakmė
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga
Klaipėdos Rotary klubas „Aditė“
Rotary klubas Concordia 1826
Rotary klubas Klaipėda
Kęstutis Plačenis


Informaciniai rėmėjai:
Balticum TV
Atvira Klaipėda
15min


Partneriai:
Klaipėdos dramos teatras
Klaipėdos autobusų parkas
Ibis Styles Klaipeda Aurora
UAB Švyturys-Utenos alus
Lietuvos draudimas
Tarptautinis Klaipedos Rotaract klubas
Šviesos Jūra
UAB Zeelandia
Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
Draugas-Draugui
Monika Pundziūtė (MONIQUE)


Savanoriai:
Laima Glaveckienė, RUC direktorė
Regina Bytautienė, RUC socialinio ugdymo skyriaus vedėja
Virginija Paplauskienė, RUC b.p. slaugytoja
Laima Bukauskaitė, RUC tiflopedagogė metodininkė
Roma Jokubaitienė, RUC tiflopedagogė
Zita Jakienė, RUC kūno kultūros mokytoja
Ina Mažeikienė, RUC tiflopedagogė
Loreta Aukštuolienė, RUC meninio ugdymo mokytoja
Rita Razmienė, keramikos mokytoja
Juratė Šatkutė, RUC meninio ugdymo mokytoja metodininkė (dailė)
Birutė Bartkienė, RUC tiflopedagogė