„Pažinimo stebuklas“ – kasmetinė stovykla vaikams ir jaunimui su regos negalia

Organizatoriai:
Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas
Klaipėdos regos ugdymo centras


Pagrindinis rėmėjas:
Rotary fondas
Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas 2


Rėmėjai:
Geležinio Vilko RAC
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga
Augma
Klaipėdos Rotary klubas „Aditė“
Klaipėdos autobusų parkas
Rotary klubas „Karalienė Luizė“
Klaipėdos Concordia
Klaipėdos Rotary
Klaipėdos Rotary klubas „Maris“
Mažeikių Rotary klubas
Klaipėdos „Senamiesčio“ Rotaract klubas
Afalita Shipping
Rangos Era
Gjensidige
UAB Infroarma
UAB Stakmė
UAB „Ruptela“
Eurobiuras
Hörmann
UAB “NEO GROUP”
UAB “Plantas”
Garant Safety
Priešgaisriniai sprendimai
UAB Paroc
Rimanto Ulevičiaus labdaros ir paramos fondas
Eurofortas
Lietuvos draudimas
Smiltynės perkėla
Hugaas Construction
UAB Zeelandia
BalticPallets
Stelmita
UAB “Jojota”
Lemora
Konstantin Teregožin
Julija Viktorija Flis
Tinklelis
Verslas Ar Menas
Olesia Žuravliova
Kvapų namai
LOTOS Geonafta
Picerija Bambola
Neringos savivaldybė
Neringos gimnazija
Žemaitijos Pienas
Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras
Regseda
Javinė
Kavinė „Senasis uostas“
Kapitonas Romas Šležas
Režisierius Arvydas Barysas
Askoldas
The Art of Living
PRINT IT
Stanislavas Stanickis-Stano
UAB „Minibank“
MB “Ingenium Balticum”
Kristina Lapytė
Artūras Valaitis
Gintaras Bendžius
Grupė „Man-go“
„Roshen“ konditerijos fabrikas
Dinozaurų parkas
Lietuvos jūrų muziejus delfinariumas
„SOLNETA“, UAB
Jeronimas Milius
S. Jokužio leidykla-spaustuvė
SunKiss
Keliauk
DFDS Seaways
Klaipėdos oreivių klubas
Lietuvos karinės jūrų pajėgos
Karinės jūrų pajėgos
Vinetu kaimas
Maisto Bankas
HBH
Antanas Preibys
Pajūrio regioninis parkas
Virginijus ir KO
Arūnas Rupšlaukis
J.Lenarto žirgynas
Antanas ir Daina Bosai
Klaipėdos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio batalionas
UAB „Vila Komoda“


Informaciniai rėmėjai:
Balticum TV
Dienraštis „Vakarų ekspresas“
LRT
LRT radijo laida - Arčiau manęs
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių žurnalas „Mūsų žodis“
15min


Savanoriai:
Laima Glaveckienė, RUC direktorė
Regina Bytautienė, RUC socialinio ugdymo skyriaus vedėja
Virginija Paplauskienė, RUC b.p. slaugytoja
Laima Bukauskaitė, RUC tiflopedagogė metodininkė
Regina Viršilienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus vedėja
Birutė Bartkienė, RUC tiflopedagogė
Roma Jokubaitienė, RUC tiflopedagogė
Juratė Šatkutė, RUC meninio ugdymo mokytoja metodininkė (dailė)
Jolita Skirpstaitienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus vedėja, II vadybos kategorija
Danutė Marcelė Balčiūnienė, tiflopedagogė
Ieva Alvinskaitė, RUC judesio korekcijos pedagogė metodininkė
Zita Jakienė, RUC kūno kultūros mokytoja
Jurgita Vainauskienė, psichologė
Loreta Šeputienė, kineziterapeutė
Ina Mažeikienė, RUC tiflopedagogė
Loreta Aukštuolienė, RUC meninio ugdymo mokytoja
Bronė Venienė, RUC tiflopedagogė
Rita Razmienė, keramikos mokytoja
Viktorija Paimbrekytė, neformaliojo ugdymo pedagogė
Deimantė Gudauskaitė, Baltijos gimnazijos mokinė
Eglė Mažeikaitė, KU studentė
Ieva Mažeikaitė KU sveikatos fakulteto studentė




Organizatoriai:
Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas
Klaipėdos regos ugdymo centras


Pagrindinis rėmėjas:
Rotary fondas
Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas 2


Rėmėjai:
Geležinio Vilko RAC
Afalita Shipping
Rangos Era
UAB Infroarma
UAB Stakmė


Savanoriai:
Laima Glaveckienė, RUC direktorė
Regina Bytautienė, RUC socialinio ugdymo skyriaus vedėja
Virginija Paplauskienė, RUC b.p. slaugytoja
Roma Jokubaitienė, RUC tiflopedagogė
Juratė Šatkutė, RUC meninio ugdymo mokytoja metodininkė (dailė)
Loreta Aukštuolienė, RUC meninio ugdymo mokytoja
Rita Razmienė, keramikos mokytoja