“The Miracle of Cognition” – annual event for blind and visually impaired children

Organizers:
Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas
Klaipėdos regos ugdymo centras


General sponsor:
Rotary fondas
Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas 2


Sponsors:
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga
Augma
Klaipėdos Concordia
Klaipėdos autobusų parkas
Garant Safety
Klaipėdos Rotary
Javinė
Lietuvos jūrų muziejus delfinariumas
Afalita Shipping
Regseda
The Art of Living
Hugaas Construction
BalticPallets
Smiltynės perkėla
Rotary klubas „Karalienė Luizė“
Klaipėdos Rotary klubas „Aditė“
LOTOS Geonafta
UAB “NEO GROUP”
Rangos Era
Artūras Valaitis
Arūnas Rupšlaukis
Maisto Bankas
Karinės jūrų pajėgos
Priešgaisriniai sprendimai
Jeronimas Milius
Kapitonas Romas Šležas
S. Jokužio leidykla-spaustuvė
SunKiss
Keliauk
DFDS Seaways
Klaipėdos oreivių klubas
Lietuvos karinės jūrų pajėgos
Vinetu kaimas
HBH
Antanas Preibys
Pajūrio regioninis parkas
„SOLNETA“, UAB
Režisierius Arvydas Barysas
Askoldas
PRINT IT
Stanislavas Stanickis-Stano
UAB „Minibank“
MB “Ingenium Balticum”
Kristina Lapytė
Gintaras Bendžius
Grupė „Man-go“
„Roshen“ konditerijos fabrikas
Dinozaurų parkas
J.Lenarto žirgynas
Antanas ir Daina Bosai
Klaipėdos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio batalionas
UAB „Vila Komoda“
Virginijus ir KO
Klaipėdos Rotary klubas „Maris“
Mažeikių Rotary klubas
Klaipėdos „Senamiesčio“ Rotaract klubas
Gjensidige
UAB Infroarma
UAB Stakmė
Kęstutis Plačenis
UAB Lavango group
UAB Rangova
UAB Litcargus
Geležinio Vilko RAC
Ruptela
Eurobiuras
Konstantin Teregožin
Julija Viktorija Flis
Tinklelis
Verslas Ar Menas
Olesia Žuravliova
Kvapų namai
Picerija Bambola
Neringos savivaldybė
Neringos gimnazija
Žemaitijos Pienas
Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras
Lemora
UAB “Jojota”
Hörmann
UAB “Plantas”
www.paroc.lt
Rimanto Ulevičiaus labdaros ir paramos fondas
Eurofortas
UAB Zeelandia
Stelmita
Kavinė „Senasis uostas“
Klaipėdos autobusų parkas


Media partners:
Atvira Klaipėda
Dienraštis „Vakarų ekspresas“
Balticum TV
LRT
LRT radijo laida - Arčiau manęs
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių žurnalas „Mūsų žodis“
15min


Partners:
Klaipėdos dramos teatras
Draugas-Draugui
Test
Klaipėdos autobusų parkas
Lietuvos draudimas
Ibis Styles Klaipeda Aurora
Monika Pundziūtė (MONIQUE)
Klaipėdos autobusų parkas
Tarptautinis Klaipedos Rotaract klubas
Šviesos Jūra
Lietuvos draudimas
UAB Zeelandia
UAB Švyturys-Utenos alus
Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas


Volunteers:
Loreta Aukštuolienė, teacher of artistic development
Laima Glaveckienė, Camp leader and director of the school for visualy impaired children
Regina Bytautienė, leader of the social development section
Virginija Paplauskienė, medic
Juratė Šatkutė, artistic development educator (arts)
Roma Jokubaitienė, teacher in tiflology
Rita Razmienė, teacher in ceramic arts
Laima Bukauskaitė, teacher in tiflology
Ieva Alvinskaitė, movement correction educator, methodologist
Bronė Venienė, teacher in tiflology
Danutė Marcelė Balčiūnienė, teacher in tiflology
Ina Mažeikienė, teacher in tiflology
Jurgita Vainauskienė, psychologist
Zita Jakienė, gym class teacher
Loreta Šeputienė, kinetic therapist
Viktorija Paimbrekytė, informal education teacher
Deimantė Gudauskaitė, Baltijos gimnazijos mokinė
Eglė Mažeikaitė, KU studentė
Ieva Mažeikaitė KU sveikatos fakulteto studentė
Regina Viršilienė, leader of the preschool development section
Birutė Bartkienė, teacher in tiflology
Jolita Skirpstaitienė, Preschool development section leader, II leadership category




Organizers:
Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas
Klaipėdos regos ugdymo centras


General sponsor:
Rotary fondas
Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas 2


Sponsors:
Geležinio Vilko RAC
UAB “NEO GROUP”
UAB Litcargus
Rangos Era
Afalita Shipping
UAB Lavango group
UAB Infroarma
UAB Rangova
UAB Stakmė
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga
Klaipėdos Rotary klubas „Aditė“
Klaipėdos Concordia
Klaipėdos Rotary
Kęstutis Plačenis


Media partners:
Balticum TV
Atvira Klaipėda
15min


Partners:
Klaipėdos dramos teatras
Klaipėdos autobusų parkas
Ibis Styles Klaipeda Aurora
UAB Švyturys-Utenos alus
Lietuvos draudimas
Tarptautinis Klaipedos Rotaract klubas
Šviesos Jūra
UAB Zeelandia
Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
Draugas-Draugui
Monika Pundziūtė (MONIQUE)


Volunteers:
Laima Glaveckienė, Camp leader and director of the school for visualy impaired children
Regina Bytautienė, leader of the social development section
Virginija Paplauskienė, medic
Laima Bukauskaitė, teacher in tiflology
Roma Jokubaitienė, teacher in tiflology
Zita Jakienė, gym class teacher
Ina Mažeikienė, teacher in tiflology
Loreta Aukštuolienė, teacher of artistic development
Rita Razmienė, teacher in ceramic arts
Juratė Šatkutė, artistic development educator (arts)
Birutė Bartkienė, teacher in tiflology