"Pažinimo stebuklas" kasmetinė stovykla vaikams ir jaunimui su regos negalia

Naujienos

Stovykla „Pažinimo stebuklas 2023“!

[2023-06-19]

Su džiaugsmu pranešame, kad birželio 19-25 d. įvyks jau 12-oji vaikų su regos negalia stovykla „Pažinimo stebuklas“. Stovykla vyks mokinių poilsio stovykloje “Raganė”, adresu Monciškės g. 28A, Palanga, Monciškės. Stovykla įsikūrusi pajūryje tarp Palangos ir Šventosios. Iki jūros apie 10–15 min. kelio, švarios kopos, greta auga pušynas.
Šių metų stovyklos „Pažinimo stebuklas“ tema yra „Klaipėdos kraštas istorijos labirintuose“, skirta Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui. Todėl bus daug edukacinių užsiėmimų, supažindinančių su Klaipėdos krašto istorija, buitimi, amatais, senaisiais žaidimais. O kad sužinotume, kaip įvyko 1923 m. Sausio 15 d. sukilimas, surengsime filmo „Pūga prie Mėmelio“ peržiūrą.
Stovyklos metu lankysimės Jūrų muziejuje, Klaipėdos pilies muziejuje, Palangos Gintaro muziejuje, pasivaikščiosime po Palangos pasakų parką ir pasikelsime apžvalgos ratu.
Stovyklautojų lauks kūrybinės dirbtuvės, orientacinis žygis, draugystės spartakiada, iškylos prie jūros ir, žinoma, smagios diskotekos.
Vėl susitiksime su draugais iš Ukrainos, Latvijos, Estijos.
Garantuojame, kad visa stovyklos savaitė bus pripildyta pačių geriausių emocijų, įdomių susitikimų, sportinių, kūrybinių užsiėmimų ir pramogų!

Nekantriai laukiame stovykloje „Pažinimo stebuklas 2023“!

Skaityti naujieną...

„Pažinimo stebuklas 2022“ – gausiausia iki šiol stovykla akliesiems ir silpnaregiams moksleiviams iš Lietuvos, Estijos, Lenkijos ir Ukrainos

[2022-07-04]

Jau 11-tą kartą akluosius ir silpnaregius vaikus džiugino Klaipėdos Senamiesčio Rotary klubo drauge su Klaipėdos regos ugdymo centru, kitais pagalbininkais, rėmėjais ir bičiuliais organizuojama stovykla „Pažinimo stebuklas“ 2022.

Išsiilgę šilto, siautulingo, pilno aktyvios veiklos ir tiesiog paprasto džiaugsmo bendrauti, semtis motyvacijos ir naujų patyrimų vasaros susitikimo vaikai šiais metais susirinko Klaipėdos rajone, Kvietinių kaime įsikūrusioje sodyboje „Gribžė“. Šįkart susirinko gausiausias būrys stovyklautojų – net 88. Ypatingai džiaugiamės, kad pavyko į stovyklą atsivežti pilną autobusą su 26 dalyviais iš šiuo metu karo baisumus patiriančios Ukrainos, kurių atvykimą finansavo Lenkijos (Rotary Club Warszawa Goethe) ir Ukrainos (Lviv International Rotary Club) Rotary klubai. Iš Estijos atvyko 4 stovyklautojai, kurių atvykimą rėmė Tallinn Global Rotary Club, dar 4 žmonės atvyko iš Lenkijos, padedant jau minėtam Rotary Club Warszawa Goethe, likę stovyklos dalyviai susirinko iš Lietuvos.

(skaityti toliau...)

Skaityti naujieną...

Įvyko jubiliejinė, 10-oji stovykla "Pažinimo stebuklas 2021"

[2021-06-27]

  Giruliuose įvyko vienintelė tokia visame Pabaltijo regione aklųjų ir silpnaregių vaikų stovykla „Pažinimo stebuklas“ 2021. Ji šiais metais jubiliejinė – 10-oji. Stovyklą organizuoja Klaipėdos Senamiesčio Rotary klubas kartu su Klaipėdos Regos Ugdymo centru ir didžiuliu būriu bičiulių bei rėmėjų. Pernai dėl karantino stovykla neįvyko, o šiemet beveik 80 dalyvių susirinko dar labiau degančiomis širdimis, pasiilgę vieni kitų, dovanodami apkabinimus ir džiaugsmo šūksnius. Į stovyklą atvyko ir grupelė vaikų iš Estijos.

Foto akimirkos iš stovyklos...

(skaityti toliau...)

Skaityti naujieną...

Stovyklos "Pažinimo stebuklas" pristatymas

[2019-08-07]

Trumpas filmas apie stovyklą "Pažinimo stebuklas".

(filmo autorius: Andrius Kundrotas)

Skaityti naujieną...

Pažinimo stebuklas 2019. Balticum TV reportažas iš stovyklos atidarymo

[2019-06-26]

Šaltinis: www.facebook.com/balticumzinios/

Skaityti naujieną...

Pažinimo stebuklas 2018 LRT reportažas

[2018-06-28]

LRT reportažas apie vasaros stovyklą vaikams su regos negalia „Pažinimo stebuklas 2018“ 

Skaityti naujieną...

Balticum TV žinių reportažas apie stovyklos 2018 atidarymą

[2018-06-19]

Balticum TV žinių reportažas apie vasaros stovyklą vaikams su regos negalia.

Skaityti naujieną...